VIII edycja Akademickich Targów Pracy

    Wcześniejsze edycję Akademickich Targów Pracy przyciągnęły około 7 000 osób, ostatnie targi które odbyły się 6 marca 2007 roku liczyły 34 wystawców z firm dolnośląskich jak i całej Polski.

 VIII edycję Akademickich Targów Pracy organizatorzy zaplanowali 20 listopada 2007 roku tym razem targi odbędą się w Zintegrowanym Centrum Studenckim (wcześniejsze edycję Targów odbywały się w Gmachu Głównym Politechniki Wrocławskiej).

Budynek będzie dostosowany do jak największej ilości wystawców, oferując jak najlepszy  przebieg targów, łączna powierzchnia budynku wynosi 18 900 m2. Organizatorzy zaoferowali pracodawcą również  sale konferencyjne do przeprowadzenia prezentacji ( w budynku mieści się 8 sal konferencyjnych). Wydarzeniu będzie towarzyszyć szeroka kampania promocyjna.

    Targi mają na celu pomóc studentom i absolwentom uczelni wyższych w kreowaniu sukcesu zawodowego oraz zgromadzeniu niezbędnej wiedzy o obecnym rynku pracy.
 Dzięki Akademickim Targom Pracy  pracodawcy mogą znaleźć swoich przyszył, wykwalifikowanych pracowników.

 

Oficjalna strona Akademickich Targów Pracy: www.atp.manus.pl

 


Szukaj ofert pracy

Np.: Programista Warszawa (oddzielaj słowa spacjami)

Kontakt z nami

FUNDACJA MANUS
Wybrzeże Wyspiańskiego 23-25, lok. 4.34
50-370 Wrocław
Napisz do nas 
Copyrights 2004-2005, WokolKariery.pl | Fundacja ManusRSS Feed