Lavito.pl rewolucjonizuje rynek usług fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce
Lavito.pl rewolucjonizuje rynek usług fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce Reviewed by Momizat on . Czym jest serwis lavito? Jest on platformą, dzięki której można w łatwy sposób znaleźć dobrego fryzjera lub kosmetyczkę i zarezerwować wizytę online. Posiada pe Czym jest serwis lavito? Jest on platformą, dzięki której można w łatwy sposób znaleźć dobrego fryzjera lub kosmetyczkę i zarezerwować wizytę online. Posiada pe Rating: 0
Jesteś tutaj: Home » Zdrowie i uroda » Lavito.pl rewolucjonizuje rynek usług fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce

Lavito.pl rewolucjonizuje rynek usług fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce

Lavito.pl rewolucjonizuje rynek usług fryzjerskich i kosmetycznych w Polsce

Czym jest serwis lavito? Jest on platformą, dzięki której można w łatwy sposób znaleźć dobrego fryzjera lub kosmetyczkę i zarezerwować wizytę online. Posiada pełen dostęp do usług i ich cen, opinii, znajduje się w niej również baza zdjęć. To wszystko bardzo ułatwia kwestię znalezienia najlepszego usługodawcy, a rezerwacja online pozwala na szybkie i bezproblemowe umówienie się na wizytę.

Czym jest serwis lavito.pl? Jest on platformą, dzięki której można w łatwy sposób znaleźć dobrego fryzjera lub kosmetyczkę i zarezerwować wizytę online. Posiada pełen dostęp do usług i ich cen, opinii, znajduje się w niej również baza zdjęć. To wszystko bardzo ułatwia kwestię znalezienia najlepszego usługodawcy, a rezerwacja online pozwala na szybkie i bezproblemowe umówienie się na wizytę.

Nowa runda finansowania

Serwis został założony w 2014 roku przez Marcina Niewiteckiego i Przemysława Jurka, a w startup zainwestował fundusz Protos VC. Obecnie w firmę inwestuje czeski fundusz Enern i jest to aż 8 milionów złotych – to jedna z największych transakcji tego typu w branży e-business w tym roku. Dzięki tym środkom firma ma rozwinąć się w Polsce, pozyskać jeszcze więcej klientów w postaci salonów urody i sprawić, że wiele osób będzie wolało umawiać się na wizytę za pośrednictwem sieci. Platformy tego typu osiągnęły duży sukces m.in. w Niemczech (Salonmeister.de), w Wielkiej Brytanii (Wahanda.com) oraz w USA (Styleseat.com). Lavito.pl, wpisując się w nowoczesny, ogólnoświatowy trend, zmienia branżę fryzjersko-kosmetyczną. „Zainwestowaliśmy w lavito.pl, dlatego że to szansa na rewolucję rynku w Polsce. Zdało to egzamin w przypadku rezerwacji hotelów, zamawiania jedzenia z dostawą, więc teraz nadszedł czas na zmianę sposobu umawiania się do fryzjera i kosmetyczki” – mówi Pavel Mucha, fundusz Enern.

To duże zaoszczędzenie czasu i niezwykle wygodne rozwiązanie

„Naszym celem jest to, aby w krótkim czasie zmienić sposób umawiania się na wizytę do fryzjera i kosmetyczki. Do tej pory zazwyczaj wybieraliśmy salony z polecenia i wykonywaliśmy mnóstwo telefonów. Nie zawsze ktoś odbierze i wpisze nas do zeszytu. Taka metoda jest bardzo czasochłonna.” – wypowiada się Przemek Jurek, współzałożyciel lavito.pl. Rezerwacje online to o wiele szybszy i wygodniejszy sposób na umówienie się na wizytę. „Lavito.pl pozwala na znalezienie salonu w swojej okolicy i rezerwację wizyty za pomocą kilku kliknięć, a zapisywana jest ona do kalendarza online, a nie do zeszytu” – dodaje Marcin Niewitecki, drugi z współzałożycieli serwisu.

Lavito.pl w najbliższym czasie planuje dużą rekrutację, dzięki której zostanie wzmocniony zespół handlowy, marketingowy oraz IT.

8.00 avg. rating (76% score) – 3 votes

Zostaw komentarz


Wokolkariery.pl - wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt | Polityka Cookies
Scroll to top