Pieczątki, których nie może zabraknąć w Twoim biurze
Pieczątki, których nie może zabraknąć w Twoim biurze Reviewed by Momizat on . Prowadzisz firmę? Nabyłeś wiele nowoczesnych produktów usprawniających jej działanie? Czy pamiętałeś o pieczątkach? Te pozwalają szybciej wykonać część biurowyc Prowadzisz firmę? Nabyłeś wiele nowoczesnych produktów usprawniających jej działanie? Czy pamiętałeś o pieczątkach? Te pozwalają szybciej wykonać część biurowyc Rating: 0
Jesteś tutaj: Home » Własny biznes » Pieczątki, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

Pieczątki, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

Pieczątki, których nie może zabraknąć w Twoim biurze

Prowadzisz firmę? Nabyłeś wiele nowoczesnych produktów usprawniających jej działanie? Czy pamiętałeś o pieczątkach? Te pozwalają szybciej wykonać część biurowych prac. Sprawdź, jakich pieczątek nie powinno zabraknąć w biurze.

Pieczątki to produkty oferowane przez wiele firm. Od momentu ich powstania, są nieustannie ulepszane. Dziś ich producenci korzystają z różnych rozwiązań technologicznych. Modico opiera się na japońskiej precyzji, bo korzysta z maszyn błyskowych wykonanych w technologii Sun Stamper. Jakie stemple mogą zamówić zainteresowani przedsiębiorcy, by ulepszyć działanie swojego biura?

Gdy goni czas…

…dobrze mieć pod ręką pieczątki pozwalające szybko oznaczyć dokumenty. Za pomocą pieczątek z nadrukiem np. „akceptuję”, „duplikat”, „pilne” czy nazwami działów w firmie, szybko można posegregować dokumenty tak, by trafiły one na biurka konkretnych osób. Ponieważ takie pieczątki są intensywnie użytkowane (pracownicy sięgają po nie co najmniej kilka razy dziennie), muszą one zostać wykonane z trwałych materiałów. Ważne jest, by były one nie tylko wydajne, lecz także odporne na ewentualne uszkodzenia – w pośpiechu nie trudno o np. upuszczenie pieczątki. Aby wymiana nie była konieczna co kilka miesięcy, najlepszym rozwiązaniem będzie zainwestowanie w stemple wykonane w nowoczesnej technologii i jednocześnie trwałe.

Listy, listy, listy…

Duże firmy są codziennie zasypywane dziesiątkami, jeżeli nie setkami listów. W takiej sytuacji składanie podpisu na każdym zwrotnym potwierdzeniu odbioru jest kłopotliwe. I tu może pomóc dobra pieczątka. Jeżeli będzie zawierać ona dane firmy, to po jej przystawieniu wystarczy postawić już tylko parafkę. Takie rozwiązanie powinno odciążyć pracowników sekretariatów.

Przedstawiciel handlowy musi być profesjonalistą

Twoja firma wychodzi do klienta? Zatrudniasz dobrych handlowców, którzy co miesiąc powiększają przychody firmy o dziesiątki tysięcy złotych? Nie zapomnij o ich profesjonalnym wyposażeniu. Pieczątka, za pomocą której szybko oznaczysz np. firmowe notesy, pozwoli im jeszcze lepiej prezentować twoją firmę. Przy okazji powinieneś również zamówić dla nich pieczątki imienne – dzięki temu zaoszczędzą oni sporo czasu wówczas, gdy będą chcieli pozostawić klientowi np. numer telefonu.

Firma to więcej niż praca

Zatrudniasz pracowników? W pracy spędzają oni co najmniej 8 godzin od poniedziałku do piątku. Za pomocą pieczątek możesz również sprawić, by zakład pracy nie kojarzył im się wyłącznie z ciężką pracą, lecz także dobrą zabawą. Zamów pieczątki z zabawnymi hasłami, rysunkami czy słowami (np. „like”), by pobudzić kreatywność zatrudnionych. Bo pieczątka, choć to mała rzecz, może wiele.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie http://www.modico.pl/

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Zostaw komentarz


Wokolkariery.pl - wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt | Polityka Cookies
Scroll to top