Zainwestuj w język! Kursy angielskiego z Preply
Zainwestuj w język! Kursy angielskiego z Preply Reviewed by Momizat on . Jeśli planujesz naukę angielskiego lub zastanawiasz się co mógłbyś zmienić, by uczyć się efektywniej sprawdź naukę przez internet. Nawet, kiedy dotychczasowy ku Jeśli planujesz naukę angielskiego lub zastanawiasz się co mógłbyś zmienić, by uczyć się efektywniej sprawdź naukę przez internet. Nawet, kiedy dotychczasowy ku Rating: 0
Jesteś tutaj: Home » Praca i kariera » Zainwestuj w język! Kursy angielskiego z Preply

Zainwestuj w język! Kursy angielskiego z Preply

Zainwestuj w język! Kursy angielskiego z Preply

Jeśli planujesz naukę angielskiego lub zastanawiasz się co mógłbyś zmienić, by uczyć się efektywniej sprawdź naukę przez internet. Nawet, kiedy dotychczasowy kurs internetowy języka nie jest satysfakcjonujący nie przekreślaj internetu jako narzędzia nauki, być może to wina konkretnego kursu, nie zaś formy nauczania jako takiej. Początkowo internet służył nam głównie do rozrywki, z czasem do komunikacji, obecnie służy nam zarówno do komunikacji, rozrywki, handlu jak i edukacji. Szybkość obiegu informacji w sieci jest największym atutem wirtualnego medium. Prócz szybkości dotarcia informacji do odbiorców imponujące jest także grono odbiorców, bowiem informacja zamieszczona w sieci automatycznie staje się dostępna dla internautów z całego świata. Działa to bez wątpienia na korzyść edukacji.

Czym są kursy angielskiego przez Skype?

Powstają strony o walorach edukacyjnych i informacyjnych, które udostępniają materiały do nauki. Język angielski jest w sieci językiem podstawowym. Niezależnie od tego czy mówimy po polsku, niemiecku, czy po hiszpańsku, rosyjsku, angielski trzeba znać. Apetyt na wiedzę rośnie w miarę konsumpcji. Im więcej czerpiemy z sieci, tym więcej oczekujemy, sięgając już nie tylko po zasoby polskojęzyczne ale i obcojęzyczne, zagraniczne źródła, kontakty międzynarodowe. Temu sprzyja uniwersalizacja języka, którego pozycję zajął angielski. Prócz żargonu internetowego, języka informatycznego, terminologii związanej z siecią, funkcjonowaniem w środowisku online język angielski jest również językiem, którym posługuje się najwięcej osób w środowisku międzynarodowym.

english-5Popularne kursy online z angielskiego zyskują na znaczeniu jako opcja dla osób nie mogących sobie z różnych przyczyn pozwolić na naukę stacjonarną w szkole językowej, czy też wyjazdowy kurs angielskiego zagranicą. Naukę języka online cechuje szereg zalet. Kursy angielskiego przez Skype są nowością na rynku i już podbiły rynek edukacji językowej. Cenione głównie za komfortowe warunki, wygodę korzystania niezależnie do miejsca pobytu, jak również elastyczność terminów, czasu realizacji. Wiele kursów online bazuje na indywidualizacji, co oznacza że wbrew nazewnictwu kurs przechodzisz samodzielnie i sam decydujesz kiedy, które zadania zaliczysz, przerobisz itd. W przeciwieństwie do typowych kursów online, e-kursów w platformach e-learningu kursy angielskiego przez Skype opierają się na konwersacji i współpracy między uczniem a lektorem, native speakerem. Dopuszcza się również prowadzenie zajęć z kilkoma uczniami online jednocześnie, jednakże nie jest to standardem, tym samym indywidualny kurs angielskiego to zupełnie nowa, lepsza jakoć nauczania. Ucząc się w pojedynkę można ustalać godziny zajęć według własnego grafiku i dyspozycyjności, co więcej samodzielnie decydować o tempie nauki i intensywności spotkań, ich cykliczności lub nie. Zorganizowany cykl spotkań w kurs językowy to idealna propozycja dla osób mało zorganizowanych i zmotywowanych, którym brakuje na tyle systematyczności by pracować nad językiem samodzielnie. Kursy angielskiego przez Skype są najpopularniejsze wśród kursów online, jednakże z tej formy nauki skorzystać mogą również uczniowie niemieckiego, francuskiego, a także rzadszych języków jak fiński, czy węgierski, holenderski itd.

Liderem w dziedzinie kursów językowych przez Skype w Polsce jest platforma Preply. Dołączając do społeczności Preply bezpłatnie i bez zobowiązań można uzyskać dostęp do tysięcy kontaktów lektorów i native speakerów rozmaitych języków z całego świata. Serwis pośredniczy w znalezieniu odpowiedniego korepetytora poprzez publikację profili i ofert lektorów zainteresowanych udzielaniem korepetycji przez Skype. Prócz ogłoszeń lektorów i native speakerów zawierających pokrótce informacje o metodach nauczania, dyspozycyjności, stawkach, dotychczasowym doświadczeniu i kwalifikacjach profile lektorów uzupełniają opinie użytkowników. Te ostatnie pomocne są w ocenie jakości korepetytora. Jeśli wśród ogłoszeń nie znajdziesz odpowiedniej propozycji w Preply możesz sam zamieścić własne ogłoszenie o poszukiwaniu nauczyciela angielskiego czy innego języka na wybranych warunkach.

jezyki-obceAtutem Preply jest także publikacja ofert lektorów stacjonarnych, tym samym baza kontaktowa jest odpowiednia nie tylko dla uczniów online ale i dla tych którzy wciąż się nie przekonali do nauki zdalnej i preferują naukę stacjonarną. Wbrew pozorom z Preply korzystają nie tylko uczniowie, studenci ale także managerowie i przedsiębiorcy, którzy z racji braku czasu nie mogą pozwolić sobie na tradycyjne kursy, za to chętnie decydują się na kursy angielskiego przez Skype gwarantujące doskonałą jakość nauki oraz dyskrecję i elastyczność. Preply wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników prócz bazy kontaktowej zapewnia możliwość pośrednictwa pomiędzy lektorem a uczniem. Nie musisz obawiać się oszustwa, bowiem wpłacając należność za zajęcia przez Skype do Preply, serwis przekazuje środki lektorowi, korepetytorowi dopiero po odbyciu zajęć. Co więcej serwis Preply by zachęcić jak najszersze grono internautów do nauki zdalnej z pomocą Skype oferuje lekcje testowe bezpłatnie. Służą one sprawdzeniu tej metody jak i sprawdzeniu konkretnego lektora z bazy Preply. Sam decydujesz kto będzie Cię uczyć, na jakich warunkach i za ile. W bazie Preply dostępni są wykwalifikowani lektorzy z doświadczeniem i renomą jak i początkujący korepetytorzy, studenci. Stawki za godzinę bywają zróżnicowane, również w zależności od kraju pochodzenia lektora, języka i poziomu zaawansowania. Chcąc obniżyć koszty nauki warto wykupić poprzez Preply pakiet zajęć, wówczas można zyskać na promocyjnej cenie lub bonusach.

Korzystanie z Preply to czysta przyjemność

W łatwy sposób można dzięki Preply zorganizować sobie kurs językowy jak i konwersacje. Dla wielu to także zachęta do podjęcia nauki kolejnego z języków obcych. Warto dodać, iż kursy angielskiego przez Skype nie muszą być tożsame formą i zawartością z kursami dotad nam znanymi. Coraz popularniejsze podejście do nauki  poprzez zanurzenie stwarza możliwość wykorzystania lekcji przez Skype jako elementu całości, procesu dydaktycznego. Proponowane kursy przez Skype możliwe są na każdym poziomie zaawansowania od podstaw aż po język branżowy i zaawansowany. Bezsprzecznie jest to oferta na miarę XXI wieku, innowacyjna, rozwojowa i przyszłościowa. Uczniom pozwala skorzystać z pomocy fachowców nie tylko spoza regionu zamieszkania ale i kraju a nawet kontynentu, zaś lektorom, nauczycielom zyskać dostęp do szerokiego rynku odbiorców pozyskując uczniów z rozmaitych zakątków świata. Z kursów angielskiego skorzystać można zarówno będąc w Polsce, jak i mieszkając na emigracji. Lekcje przez Skype mogą być zarówno uzupełnieniem braków w dotychczasowej edukacji jak i wsparciem dodatkowym poszerzającym zakres słownictwa itp.

Czytelne, przejrzyste zasady korzystania z portalu przysparzają mu zainteresowania nie tylko na polskim rynku. Wraz z rosnącą popularnością serwisu w sieci, rozrasta się również oferta edukacyjna i baza lektorów. Wygodny sposób sortowania wyników, przeglądania profili znacznie poprawiają funkcjonalność Preply, serwisu który staje się liderem w branży, portalem bezkonkurencyjnym w wersji polskojęzycznej. Do niedawna chcąc skorzystać z nauki języka online przez Skype mogliśmy sięgnąć wyłącznie po zagraniczne serwisy, dziś jest Preply! Sam się przekonaj, a nie na pewno pożałujesz swej decyzji.

Autor: Preply.com, korepetycje z angielskiego przez Skype i stacjonarnie. Zapraszamy!

0.00 avg. rating (0% score) – 0 votes

Zostaw komentarz


Wokolkariery.pl - wszelkie prawa zastrzeżone
Kontakt | Polityka Cookies
Scroll to top